Comarch erp optima ksiega handlowa plus

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć uwagę na układ ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to dobre narzędzie dla niskich i średnich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr i płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten prawdopodobnie się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgody z ustawą o rachunkowości. Wynika toż z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego dostępne są w nim różnego typie narzędzia do informowania i praktyk oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można uzyskać nie tylko dojazd do jego ważnych i mocnych funkcji, a i do pomocy technicznej, która pozwala rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dostosowanych do pewnej branży a firmy. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych pionów a wszystkiej firmy, ale też przydać się w niscy podejście do podniesienia jej wpływów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online lub również z 60-dniowego dema offline. Stanowi wówczas niezmiernie istotne, bo dzięki temu można podjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w konkretnej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego obecnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej wartości oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.