Comarch klasyka wersja demo

Drinkami z najczęstszych programów dedykowanych dla marek są te powstające z linii Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), zwłaszcza dla przedsiębiorstw będących komputery funkcjonujące w gronie DOS. Seria ta aktualizowana istnieje teraz przez ponad 20 lat i otrzymała przez ten termin ciężkie i wierne grono zwolenników.
Program z ostatniego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które idą w stylu operacyjnym Microsoft DOS.

Jak system operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to pełna i spójna oferta idealna dla maluchów i małych firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet ma kilka programów do prowadzenia, księgowości i marketingu, które leczą w gronu DOS. W zestaw Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace oraz Kadry).
Klienci z całej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wybrać te, które doskonale gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez sensu na zatem jaki dobrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W właściwym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to zdarzyło, że plik ten szedł się w moc terenach Polski i w wielu dziedzinach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego efektywność, stabilność i funkcjonalność. Część ta oznacza się prostą obsługą, niezawodnością i łatwym interfejsem. Do ostatniej chwile z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla spółek będących klientami pakietu, którzy dbają o wrażeniu na nowoczesne aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie pragną oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu innych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w roli aplikacji Comarch Asysta. Traktuje to jednocześnie tych typów, którzy do tej chwile korzystali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.