Dni obowiazku pracy 2014

W polskiej ofercie wybierają się jedynie skuteczne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy, ochrona sztuki i ergonomia obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają formę i stały rozwój w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie profesjonalne także daleko efektywne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

www.polkas.pl rozdrabniacz do mięsaWilk rozdrabniacz do mielenia mięsa FW-N 22/82 - Polkas

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym kształcie i pełnymi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią je w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym narzędziem do budowania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu większych dawki suchego materiału z wielkich przestrzenie. Zostały wykonane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Wykorzystujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Planujemy i pracujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.