Kadra zarzadzajaca definicja

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, cierpiąc na zasad organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Odpowiednie i sprawne zarządzanie sieciami sprzedaży to niemałe wyzwanie. Korzystanie z takiego sposobu umożliwia kadrze menedżerskiej wstęp do konkretnych analiz i informacji zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest dobre narzędzie, idące na efektywną pozycję na wszelkich stanowiskach. Poprzez system sprzedaży mamy nadzieja całościowo wdrożyć najnowsze lekarstwa na pełne etapy w biurze. Korzystając z sposobu mamy swoboda w twórz różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, kończąc na żądaniu. Poprzez szereg szerokich możliwości program sprawdza się w wszelkiego rodzaju sieciach sprzedaży, kierujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Świetnie sprawdza się dodatkowo w lokalnych sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą pozostałe elementy:

szeroki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego zagadnieniem jest zarządzanie, projekt centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on również za jak najważniejsze wykorzystanie warunków prowadzenia kampanii gospodarczej.

Program posiada także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie ma zapewnić kompleksową obsługę całych procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej ma również wiele udogodnień dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla użytkowników, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.