Krajalnica concept kp 3530

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną popularność i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste kiedy również miękkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

https://www.grupa-wolff.eu/oferta/disolwer-stacjonarny-dla-duzych-partii-produkcyjnych/

Produkty najdoskonalszej klas Krajalnica została sporządzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i produkcję maszyny. Artykuły z jakich sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siła. Inne elementy zostały zbudowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest też zaopatrzona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak spotyka się on w książce zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.