Krajalnica czerwona

Szatkownica do warzyw elektryczna jest wielce istotnym wyposażeniem w punktach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości innego typu warzyw w sposób ręczny znacznie zwiększa koszty produkcji i wydłuża czas przygotowania zaplecza przed otwarciem restauracji lub czas przygotowania posiłku w biznesach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

Wielkim wyborem staje się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która równocześnie będzie i pełnić rolę szatkownicy do owoców.
Niezależnie od sposobie prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na kupno szatkownicy do profesjonalnego użytku. Cechuje się ona dużo szybką wydajnością (nawet do 300 kg/h) i siłą, posiada wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia i zbudowana jest z odpowiedniej kondycje materiałów, danych do kontaktu z żywnością. W grup przypadków urządzenie zbudowane jest ze zwykli nierdzewnej i potrafi magnetyczny system bezpieczeństwa i hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez klientów. Do wyboru jesteśmy także zasilanie 230V lub na tzw. siłę, czyli 400 V, w relacji od posiadanej w lokalu instalacji elektrycznej.
Szatkownica do warzyw elektryczna jest wiele nowych, łatwo wymiennych tarcz, które wykonują, że warzywa oraz owoce mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a jeszcze specjalną przystawkę do zrobienia frytek. Osobny wsad o wymiarze półksiężyca jest do cięcia warzyw typu kapusta, seler, a pozostały podłużny wsad przeznaczony jest do warzyw długich. W jakiejś chwili możemy również dobierać kolejne akcesoria według potrzeb.
Danie nie powinno stanowić zużywane do użytków, do których nie jest przeznaczone jak np. krojenie sera.
Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy pamiętać, iż nie stanowi owo co prawda danie o wielkich rozmiarach, ale zwykle stanowi ok. 30 kilogramów. Na zbytu znajdziemy spory wybór nazw oraz rodzajów, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego urządzenia nie sprawi wielu problemów.