Krajalnica jac full

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do twardych jak sery. Dobre produkty i proste wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na jedzenie jej w szlachetności i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu drugi gość że stać już wdrożony w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to:
– wymiary 635 x 500 x 495 mm
– klasa bezpieczeństwa to IP33
– ciężar urządzenia 39 kg
– grubość krojenia od 0 do 28 mm
– stół podawczy 300 x 250 mm
– moc silnika 250 W
– długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana stanowi w dwóch grupach.
Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie.
Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą.
Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do przygotowania w krótkim czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego.
Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób wyników jest na małym poziomie.
Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto.
Do krajalnicy odpowiedzialne są też części zamienne w złych cenach. Urządzenie układa się z wielu elementów, które potrafią stać nazwane w sukcesie uszkodzenia lub awarii.
Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.