Krajalnica media expert

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste jak i wygodne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

wilk maszyna

Produkty najdoskonalszej wartości Krajalnica została wykonana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Materiały z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które tworzą dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siłę. Dodatkowe elementy zostały wytworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest ponadto zaopatrzona w specjalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak osiąga się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.