Krajalnica oleole

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała forma i swoja cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest względnie prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, dany do cięcia przede wszystkim nowego sposobie wędlin i mięsa, a z powodzeniem prawdopodobnie żyć używany zarówno do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest duża i bardzo precyzyjna, a użytkowanie jej - w sumy bezpieczne. Wszystkie składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i przygotowane z tak trwałych, dostępnych w czyszczeniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i wymogi sanitarne. Każdy temat tego dania, jaki korzysta jakąkolwiek styczność z żywnością, jest wykonany z wyjątków nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz trzymał tego przedmiotu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią artykuły do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów działało "jako inne".