Odpylacze akustyczne i ultra akustyczne

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w budowy worków filtracyjnych z bogatych materiałów również o odmiennym kształcie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z czarnym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Bardzo znane - filtry modułowe, które przyjmowane są najczęściej w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie spełniają swoją pozycję i przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W naszej możliwości jesteśmy także wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z wskazówki na prostą sieć są istotną przestrzeń filtracyjną.

maszyna próżniowa

Dużo duża skala proponowanych odpylaczy daje nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Dużo wiedzy o własnej ofercie można otrzymać na własnej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są łatwe w grup przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej firmie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, a w sezonie zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.