Optima finanse i ksiegowosc

Optima to liczba programów zintegrowanych ze sobą. Pracują wiążąc się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szansy dla średnich oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w korporacji. Drinku z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Moduł ten dany jest dla firm usługowych. W przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwościach jest wykonalny z zakresu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po stworzeniu nowej podstawy informacji można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w sektorze jednej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus zezwala na pozyskanie wszystkiej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem określających je wartości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł i z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest popularna, działa w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W naturalny i jasny sposób prowadzi punkt po punkcie do rozwiązania instalacji.