Optima program fakturowy

Oprogramowanie optima dla faktur to fragment dedykowany dla firm usługowych, jaki w łatwy sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z drugimi modułami wysyłka możliwościach w układzie jest jak nie ograniczona, co przychodzi na szybszą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima idzie na:

 

https://www.grupa-wolff.eu/oferta/instalacje-gasnicze-gazowe/

wystawienie faktur sprzedaży i zakupu,
obsługę umów nie jedynie w złotówkach, lecz oraz w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż lub kup z obowiązującymi formami płatności, jak i określonymi przez klienta oprogramowania,
prowadzenie ewidencji usług i klientów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to moduł, który wspomaga sprzedaż oraz prowadzenie gospodarki magazynowej. Element ten posiada pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a oraz dostarcza nam pełną kontrolę procesów transportowych realizowanych w firmie, przez co pozwala na efektywne zarządzanie towarami, które są w magazynie.

Detal
Moduł optima detal został skonstruowany z treścią o punktach sprzedaży detalicznej. Idzie na wystawianie paragonów oraz powiązanych z nimi faktur sprzedaży. Niezwykle popularna obsługa, zgoda z ekranami dotykowymi i urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, czyni z okna sprzedaży detalicznej najlepsze narzędzie do roli w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy jednostkach handlowych. Aplikacja jest wymieszana z drugimi modułami, z którymi współpracuje w momencie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została opracowana, z teorią o większym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej wyposażenie z wbudowanym aparatem może spełniać pracę przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W rezultacie książki z tym oprogramowaniem powstają pliki z reklamami inwentaryzacyjnymi, jakie można sprawnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze dać na poszczególny adres e-mail lub zarejestrować jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego stanowi w całkowicie dopasowany do wyciągnięcia z systemem optima. W klubu spośród obecnym podejście to będzie najprawdziwsze nie tylko podczas inwentaryzacji, a ponadto w okresie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik dostępny jest na kartce producenta, jak oraz na częściach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują też z elementem optima Kasa Bank, który umożliwia na tę kontrolę wszystkich zadań połączonych z przepływem środków monetarnych w sztuce.