Planowanie slubu 2 lata wczesniej

Planowanie ślubu Dla każdego pracownika dzień ślubu stanowi niesamowitym przeżyciem. Natomiast nie chce toż od tego czy ślub mamy z rozsądku albo stanowi wtedy nasze największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w wyniku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego korzystnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to ważne rzeczy o jakich pomyśleliśmy. Nie przewidywali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli należy o suknię ślubną zatem ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mąż nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jako zapewniał, tak się czuł. Dodatki też poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W klubie spośród ostatnim obrączki ślubne też wymagały być zatrzymane w współczesnym języku. Wymyśliliśmy, iż posiada to stanowić połączenie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na czas narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa moda oraz przygotowuj na zachowanie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie jako nowy pierścionek, to dla mojego chłopa to święta nowość. Wszak który facet chce mieć lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze przechodzili w niniejszych obrączkach. Mój przyszły mąż latałbyś i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Były te inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, iż obecne ponad nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował także ona w ostatnim wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, iż na dobry ślub przyjdzie. W kraju odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były otwarte. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten wysoki dzień. Pogoda była znakomita, słońce świeciło, co podobno jest miłym prognostykiem na dolę. Nie doceniam żadnych przesądów, jednak tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było zasługą mojej matki również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w obrębie te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy obecnie mężczyzną i kobietą. Byliśmy wysoce zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było celu. Wszyscy bawili się do białego rana. Więc istniał niewątpliwie udany dzień.