Program ksiegowy podatkowa ksiega przychodow i rozchodow

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w gronie Windows, są bardzo funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Istnieją też firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania oraz ofert w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i doskonałej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, także w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem projektu jest element Płace. Sprawia on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia same na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wówczas być mocno popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może kojarzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została wymyślona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane kolei w przepisach, które z różnych powodów mogą po nisku nie trafić do grup klasycznej.