Przedluzanie wlosow balmain

http://erp.polkas.pl/dms-system-zarzadzania-dokumentami/

Przedłużanie włosów jest jeszcze popularniejszą metodą wśród kobiet, aby ich włosy zyskały piękny, duży i gęsty wygląd. Ten zabieg jest zabiegiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Jest wiele technik tego środka, w relacji od preferencji klientki, stanu włosów, czasu który chcemy, aby doczep się trzymał włosów, gdyż wszystka z szkół daje inne rezultaty.
Jedną z najstarszych form jest forma keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Wprowadzona w skórze keratyna mająca właściwości regenerujące jest wykorzystywana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji płaci się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Najbardziej prostą metodą przedłużania włosów jest forma na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich małych obrączek. Stanowi to technologia dla pań, które nie mają inklinacji do alergii, gdyż obrączki przygotowane są z metalu. Mikroringi produkowane są na dwa sposoby: z silikonem i bez silikonu. Główną cechą tej metody jest zabieg oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość były sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt utrzymuje się od trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka potrafią stanowić dodatkowo wykorzystane, jednak potrzebna jest wtedy zmiana obrączek na inne.
Inną metodą jest droga na ultradźwięki, która liczy na łączeniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Wykorzystuje się ją do włosów suchych i zniszczonych. Czas noszenia trwa nawet sześć miesięcy, a efekt jest wcale niewidoczny. Wadami tej technologie jest szeroka wartość oraz cięższy i łatwo niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie planują sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na specjalne okazje zalecana jest metoda clip on/off, która jest więcej najprostszą, ale jednocześnie najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Polega na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Zaletą stanowi mała cena zabiegu, piękny efekt na rozpuszczonych włosach i duża jednorazowa zmiana naszego wyglądzie.