Sklep miesny ustka

Wizytówką sklepu mięsnego, czy te sklepu wykorzystującego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-start-2-0-handel/Sage Symfonia Start 2.0 Handel | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy i serów. Istnieją toż ręczne krajalnice grawitacyjne, które stały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Doskonale kształtuje się do krojenia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednakże w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a więcej możliwość zapisu sposobu ich tworzenia w strukturze programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego materiału do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została skonstruowana z najczystszej jakości materiałów, i całkowicie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na usprawnienie rzeczy do konkretnego produktu. I wyposażona stanowi w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.