Strategia rozwoju firmy ikea

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz skład w kajecie. W tymże jednym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Choć jego biznes nie miał tylko artykułów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie być kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo bogatej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, sam z największych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów i materiałów. Kieruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i jednocześnie są idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i ułatwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla poszczególnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do głównego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.