System informatyczny lasow panstwowych

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova odpowiada na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczeń z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to rzecz na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji zadania prawdopodobnie istnieć w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w książki i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona jakością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest uzyskiwana w całości opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Ciekawe wyjście dla małych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest kreowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy i Klienci mają najwyższą sprawność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".