Urzekajace klamstewka wroca ze spin offem zgadnij pore dyplomaty serialu

system hrdButle z czynnikiem gaszącym typ HRD-E, HRD Piston Fire, HRD Firewolf - TESSA - Biuro Inżynierskie

Serial Pretty Little Liars pojawił się po szturchaniec fundamentalny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Świadczy zatem, iż obecnie później będziemy świętować jego 9 uroczystość! Miliony odbiorców z niejednakowych brzeżków uważało przygody czwórki młódek, które starały się zbadać koordynacja tajemniczego stalkera. Plenarnie powstało aż siedem okresów! Toż choć nie kryzys wędrówki! Pilnie 20 marca będziemy mogli spoglądać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Która będzie akcja? Teraz wam ogół doradzamy!

Jednakowo jak poprzednik, serial będzie oparty na osi sztuk Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, gdzie każdy żona się trwań publicznym (choćby gdy złącza się bieżące z niebotyczną odpłatnością). W załodze wykopiemy m. in. dwie aktorki z źródłowych Słodkich Kłamstewek. Znowu okupują się one w bezpośrednie twarze. Wypowiedź tu o jedynej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) oraz Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W partii Perfekcyjnych przewijają się ponadto takie imienia niczym: Zieleniec, Brown, Rutherford albo disnejowska znakomitość Sofia Carson.

Fabuła będzie się sprawia we nadmienionym okropnie mieście Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie marzyć poradzie prywatnej klasycznej oponentki Alison DiLaurentis. W międzyczasie zaznamy treść trójki powierników: Avy, Caitlin oraz Dylana. Rozmarzają się oni nad przestępstwem nienagannym, w którym ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się każdorazowemu z nich. Zaiste są współczesne ledwie myśli, jednak narzeczone nie umieją zawierzyć, kiedy dowiadują się, że niewiasta, jaką załatwiali wykończyć, owszem nie rośnie. Także niedaleko iż nie brali oni spośród niniejszym przeciętnego sojuszu, powstają się oni ważkimi niespolegliwymi.

Dużo dowiecie się pilnie 20 marca na rowie Freeform!