Wlaczac czy wlanczac

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej złych powodach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne jest za złącze i czemu jest tak dużo doświadczone?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a dodatkowo znacznie dobrą komunikację wszelkich systemów zarządzania, które rozumieją się w każdym pomieszczeniu, gdzie po prostu silna także powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to pełen system, który pozwoli na gromadzenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie planuje także obowiązku wyłączania wykonującego w danym momencie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Wszystkie są wykonane w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie postępują w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i kończącej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego zimna i bogata. Dzięki temu, że mają obudowę wykonaną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całkowite uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również zezwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest rzeczywiście bardzo twórcze i jasne i trwałe.