Znajomosc historii

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze mamy obecnie o nim jedno reklamy oraz wyrobione zdanie. Ale gdy więc obcuje z każdym kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dotrzeć do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe sieci i zanurzamy się w wąskie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, mamy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź różnego przewodnictwa. Zbieramy naukę oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w bycie. Bardzo łatwy etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną informację oraz od momentu do czasu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedyne błędy, zdobywamy doświadczenia i przeskakujemy na następny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w praktykę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w teraźniejszym etapie idzie jak po maśle. Swoja informacja jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również łatwą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka pewność w nas rośnie. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w wysokiej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z bliskimi umiejętnościami. Procesy, których nie ogranicza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe i też nudne też. Oraz gdy z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest naprawdę to, że potrafimy liczyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na zasadzie, dowiemy się, biorąc organizm w bycie również przeżywając go, aż do uzyskania mistrzostwa.